Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnym Borze informuje, że w dniach

od 06 do 09 listopada 2015r

osobom uprawnionym będzie wydawana żywność

w ramach programu operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej potrzebującym FEAD Podprogram 2015

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

Obecnie osoby uczestniczące w projekcie " Szansa dla mieszkańców Czarnego Boru ukończyły dwa szkolenia zawodowe z zakresu: florystyki oraz obsługi kas fiskalnych. Lada dzień rozpoczną naukę w ramach szkoleń: rękodzielnictwo oraz handel przez internet.

 

 

 

 

Obecnie w ramach realizowanej ostatniej edycji projektu  "Szansa dla mieszkańców Czarnego Boru"  trwają proceduy rekrutacyjne. Z grona chętnych osób pracownicy socjalni wraz z koordynatorem projektu wytypują 6 osób, z którymi zostaną podpisane kontrakty socjalne i  które do grudnia będą uczestniczyły w warsztatach oraz szkoleniach zaplanowanych w projekcie.

 

 

W dniu 27.09.2013 uczestnicy projektu "Szansa dla mieszkańców Czarnego Boru" zakończyli kolejne szkolenie zorganizowane w ramach projektu. tym razem uczestnicy zdobyli umiejętności prowadzenia wózków widłowych oraz zapoznali się z podstawami pracy magazynu, gospodarką towarową w zakładzie pracy itp. Szkolenie oprócz wiedzy teoretycznej zapewniło nabycie praktycznej wiedzy w zakładzie produkcyjnym DOFAMA w Kamiennej Górze.   Obecnie Beneficjenci projektu czekają na rozpoczęcie ostatniego etapu projektu, czyli wsparcia psychologicznego, które pozwoli im na nabycie pewności siebie niezbędnej w trakcie poszukiwania pracy.

 


W ramach projektu Szansa dla mieszkańców Czarnego Boru w dniu 29.07.2013 rozpoczęło się szkolenie z zakresu obsługi kas fiskalnych. Uczestnicy odbywają szkolenie w miejscu wskazanym przez realizatora zadania: Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kamiennej Górze, gdzie są dowożeni darmowym transportem. Szkolenie potrwa do 12 sierpnia i  zakończy się wręczeniem certyfikatów.
Kliknij, aby wejść

Licznik gości

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś251
mod_vvisit_counterWczoraj201
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2532
mod_vvisit_counterW tamtym2838
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7526
mod_vvisit_counterW poprzednim7909
mod_vvisit_counterRazem138769